Vores team

Vi har samlet det bedste team, som kan hjælpe dig med at finde netop det produkt, som løser din udfordring. Mød vores medarbejdere her.

Lena Markussen

Lena Markussen

Salg
Email: lena@comadan.com
Tlf: +45 86 44 78 77
nygaard@comadan.com

Jens Nygaard Jensen

CEO
Email: jens@comadan.com
Arbejdstelefon: +45 41 26 73 81
Per Skouboe

Per Skouboe

Projekt og salg
Email: pesk@comadan.com
Arbejdstelefon: +45 27 58 44 67
einer@comadan.com

Einer B. Jensen

Teknisk support
Email: einer@comadan.com
Arbejdstelefon: +45 28 87 07 91
Per Kjær Jensen

Per Kjær Jensen

Produktion og kvalitet
Email: per@comadan.com
Arbejdstelefon: +45 86 44 78 77
Morten

Morten Lindhard Hedegaard

R&D
Email: morten@comadan.com
Arbejdstelefon: +45 28 68 16 33
Peter

Peter Westh Hansen

Elev , Produktion
Email: peter@comadan.com
Gitte

Gitte Dahl Rasmussen

Produktion
Inge

Inge Schmidt

Produktion/lager
Email: inge@comadan.com
Pia Jørgensen

Pia Jørgensen

Bogholderi
Email: pia@comadan.com
Arbejdstelefon: +45 27 84 25 94